Geslaagde leerlingen vmbo (2017)

Hieronder zijn de namen te vinden van alle geslaagde vmbo-leerlingen van schooljaar 2016/2017. Gefeliciteerd!!!

Aan het Dendron College te Horst zijn geslaagd in het 1e tijdvak:

VMBO Theoretische Leerweg

Isak Abdi, Venray; Esmee Alards, Melderslo; Joeri Arts, Horst; Nick Arts, Blitterswijck; Ilhame Asektour, Meerlo; Sanne Beerkens, Melderslo; Inge Bertrams, Hegelsom; Dries van den Beuken, Sevenum; Jill van den Beuken, Kronenberg; Pleun Bindels, Geijsteren; Freek Bömers,  Grubbenvorst; Anouk Bouten, Hegelsom; Nina Bouten, Sevenum; Freek Bovee, Hegelsom; Jill Breukers, Lottum; Amber ten Brink, Horst; Eva Camps, Horst; Hongyu Chen, Sevenum; Fleur Coenen, Swolgen; Daxine Cornelissen, Melderslo; Esmée Cornelissen, Melderslo; Sem Cortenbach, Meerlo; Carmen Coumans, Tienray; Natasja Cox, Horst; Jetje Custers, Sevenum; Vincent Dellevoet, Horst; Lola Derks, Horst; Stijn Dinnissen, Melderslo; Inge Drabbels, Meterik; Lynn Driessen, Melderslo; Kay Drissen, Horst; Jorijn van Enckevort, America; Fenne Engelen, Sevenum; Fleur Engels, Sevenum; Manon Engels, Horst; Nadja Fonteyne, Lottum;  Vonne Franssen, Blitterswijck; Jon Geerarts, Hegelsom; Joyce Geerarts, Hegelsom; Sanne Geurts, Hegelsom; Demi Gielen, Sevenum; Rein Gijzen, Melderslo; Maud Gooren, Swolgen; Beau Groen, Horst; Timo de Haart, Melderslo; Kim Hegger, Horst; Jip van der Heijden, Sevenum; Wouter van der Heijden, America; Yoni van Heijst, Sevenum; Mark Van Helden, Sevenum; Tessa Hendriks, Sevenum; Sem Hendrikx, Castenray; Stan Hesen, Hegelsom; Jelke Hesp, Horst; Lisa Hewett, Sevenum; Lisan Hoebers, Horst; Mike van den Hoef, Horst; Ilse Hoogers, Kronenberg; Yating Hu, Horst; Dirk Jacobs, Meerlo; Demi Jakobs, Castenray; Konrad Janik, Horst; Brent Janssen, Swolgen; Eefke Janssen, Sevenum; Isa Janssen, Swolgen; Romy Janssen, Horst; Tjerk Janssen, Sevenum; Sara Jaranowska, Sevenum; Gino Jentjens, Sevenum; Ronnie Jeuken,  Wanssum; Jeffrey Jilesen, Meerlo; Pim de Jong, Meterik; Jelke Joosten, Horst; Julie Kersten, Sevenum; Amber Kneepkens, Horst; Robin Kuijpers, Horst; Nicky Kuiper, Horst; Lucas Langeslag, Lottum; Brianne Lay, Horst;  Nine Leijsten, Sevenum; Evie Lemmen, Horst; Gwen Linders, Wanssum;Lukas van Lit, Meterik; Jesse Litjens, Horst; Lisan Loonen, Broekhuizenvorst; Loes Lucassen, Sevenum; Mica Lucassen, Well; Mick Maessen, Sevenum; Jeffrey du Maine, Kronenberg; Guus Martens, Horst; Hewad Meidanwal,Venlo; Nagim Mohammadi, Horst; Emma Mooren, Meerlo; Asia Mruszczyk, Horst; Bart Muijsenberg, Sevenum; Daan Muijsers, Sevenum; Sem van den Munckhof, Horst; Kay Nabben, Horst; Zinzy Nagels, Broekhuizenvorst; Sam Nass, Sevenum; Jasper Neggers, Meterik; Kees Nellen, Horst; Jordy Niggebrugge, Horst; Wes van Oorschot, Wanssum; Jens Oudenhoven, Tienray; Ivo van Outheusden, Horst; Sjoerd Peeters, Lottum; Ivo Poels, Horst; Ilse Puijn, Horst; Iza Rambags, Horst;  Bjorn Rutten, Meerlo; Thieme Rutten, Lottum; Koen Saris, Horst; Michelle Schoonderbeek, Broekhuizen; Ashley Schreurs, Hegelsom; Jord Schrijnwerkers, Horst; Doeke Spreeuwenberg, Melderslo; Tom Stegmeijer, Sevenum; Tamara van der Sterren, Horst; Dirkje Stiphout, Sevenum; Job de Swart, Horst; Tom de Swart, Horst; Sharon Swinkels, Horst; Tico Swüste, Meterik; Gijs Tacken, Horst; Mirthe Theeuwen, Melderslo; Luc Thijssen, Broekhuizen; Dennis Tielen, America; Indy van der Velden, Horst; Roel Verbruggen, Horst; Cain Verdellen, Hegelsom; Suus Vergeldt, Broekhuizen; Daan Verhaeg, Meerlo; Ciel Verheijen, Broekhuizenvorst; Iris Verheijen, Lottum; Britt Verlinden, Melderslo; Pam Verlinden, Horst; Quinn Verstegen, Sevenum; Nathalie Vink, America; Alissa Vissers, America; Nena Vissers, America; Aukje Vullinghs, Kronenberg; Jesper Vullinghs, Kronenberg; Eva Vullings, Evertoord; Stan Vullings,  Grubbenvorst; Wout Vullings, Hegelsom; Imke van Vulpen, Horst; Nick Welles,  Grubbenvorst; Roy Wijnhoven, Melderslo; Annika Wismans, Melderslo; Gijs Wismans, Castenray; Maartje Wismans, Horst; Manon Wismans, Castenray; Vana Wolff, Sevenum; Boy Wolters, Blitterswijck; Demi in 't Zandt, Sevenum

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg

Afdeling: Bouwen, Wonen en Interieur

Faith Coumans, Sevenum; Chelsey Elbers, America; Sophie Gommans, Castenray; Jaap van de Goor, Kronenberg; Simone Hermkens, Lottum; Stan van Horck, Melderslo; Donny van Kempen, Sevenum; Tim Martens, Meterik; Juul Mulders, Kronenberg; Juul Peute, Grubbenvorst; Merel Poels, Meerlo; Maaike Pouwels, America; Koen Schobbers, Horst; Jelle Seuren, Melderslo; Etiënne de Swart, Horst; Sem Thijssen, Horst; Juul Verhofstad, Grubbenvorst; Sam Willems,  Blitterswijck; Teun Zeelen, Lottum

Afdeling: Metalektro

Laurens Bartels, Melderslo; Joey Benjelloun, Straelen; Joris Cleven, Meerlo; Glenn Cox, Sevenum; Sven Engels, Melderslo; Rowin Gijsen, Sevenum; Kevin Hesen, Horst; Siem Huijs, Sevenum; Jeffrey Janssen, Sevenum; Gidi Kleuskens, Horst; Kevin Linders, Lottum; Stef van Lipzig, Lottum; Damian Mruszczyk, Horst; Lennart Oijmans, Swolgen; Rens Paulissen, Swolgen; Alex Ramsaroop, Horst; Rutger Rijs, Sevenum; Loek van Soest, Horst; Jelle Swinkels, Horst; Nick Thelen, Grubbenvorst; Vince Valk, Horst; Sven Versteegen, Melderslo; Jelle Verstegen, Sevenum; Victor Vrolijk, Koningslust; Gino de Zeeuw, Sevenum; Mario de Zeeuw, Sevenum

Afdeling: Zorg en Welzijn

Meike Achten, Melderslo; Stan Beurskens, Broekhuizen; Maaike de Bruin, Horst; Shari Claessens, Blitterswijck; Meg Classens, Castenray; Jella Custers, Swolgen; Linda Drabbels, America; Elina Geurts, Horst; Juliana Gevorgjan, Tienray; Aleksandra Hadam, Tienray; Lisa van Helden, Swolgen; Anne Hermans, Tienray; Merle van den Heuvel, Swolgen; Lisa Jacobs, Swolgen; Jill Janssen, America; Maud Jaspers, Grubbenvorst; Madelief Kleeven, Horst; Daisy Kleuskens, Meterik; Esther Martens, Horst; Zoë Martens, Horst; Anouk Meijer, Horst; Fleur Ooijevaar, Lottum;Thijmen Peters, Meerlo; Sterre Roelofs, Horst; Sarkis Tamazyan, Horst; Sam Walter, Sevenum; Sem Wanten, Sevenum

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

Afdeling: Bouwen, Wonen, Interieur

Jeroen Baltussen, Horst; Yvette Billekens, Tienray; Robbin Clabbers, Horst; Wesley Classens, Oirlo; Stan Cox, Horst; Youri van Gerven, Swolgen; Sven Peulen, Horst; Teun Peute,  Grubbenvorst; Ramon van Rattingen, Oostrum; Jarno Rongen, Melderslo; Jimmy Spee, Blitterswijck; Luuk Stevens, Swolgen; Stef van Summeren, Meterik; Max van Tongeren, Blitterswijck; Jarno Tros, Hegelsom; Cas Willemse, Melderslo

Afdeling: Metalektro

Esli van Berlo, Sevenum; Sjoerd te Boekhorst, Horst; Luuk Claessens, Meterik; Luuk Faasen, Horst; Tom Houben, Sevenum;  Simon Lausberg, Swolgen;  Robin Lenssen, Horst; Stan Maas, Oirlo; Lesley Nabben, Lottum; Finn Sassen, Horst; Remco Snel, Sevenum; Rob Soentjens, Melderslo; Sep Vollenberg, Castenray; Nico Wismans,  Veulen

Afdeling: Zorg en Welzijn

Justin Crooijmans,  Grubbenvorst; Milou Custers, Swolgen; Kim van Enckevort Sevenum; Sophie Geurts, Sevenum; Lynn Groen, Horst; Monique Haenen, Sevenum; Gillian Hegmans,  Swolgen; Anne Heldens, Castenray; Bibi Hermkens, Sevenum; Milou van Herpen, America; Lynn van de Laar, Meerlo; Danisha Leijendeckers, Tienray; Sophie Philipsen, Castenray; Manjolla Shala, Horst; Naomi Smits,  Horst; Renske Swinkels, Horst; Lenny Voeten, Grubbenvorst; Mandy Vullings, Sevenum; Maud Vullinghs, Kronenberg,  Lonneke Wolters, America

NIL-las-diploma:

Laurens Bartels, Melderslo; Tom Houben, Sevenum; Stef van Lipzig, Lottum; Stan Maas, Oirlo; Jelle Verstegen, Sevenum; Nico Wismans, Veulen

CSWS diploma (Certified SolidWorks Student) (3D tekenen):

Laurens Bartels, Melderslo; Glenn Cox, Sevenum;Kevin Hesen, Horst; Tom Houben, Sevenum; Jeffrey Janssen, Sevenum; Gidi Kleuskens, Horst; Robin Lenssen, Horst; Stef van Lipzig, Lottum; Stan Maas, Oirlo; Damian Mruszczyk, Horst; Lesley Nabben, Lottum; Alex Ramsaroop, Horst; Rutger Rijs, Sevenum; Finn Sassen, Horst;Remco Snel, Sevenum; Loek van Soest, Horst; Nick Thelen, Grubbenvorst; Vince Valk, Horst; Sven Versteegen, Melderslo; Victor Vrolijk, Koningslust; Gino de Zeeuw, Sevenum